تور بالی

تور سریلانکا

یکی دیگر از تورهای محبوب گردشگری در بین ایرانیان ،تور سریلانکا ست.سریلانکا یک از زیباترین شهرهای ساحلی هند می باشد و بعلت قرار گرفتن در خط استوا و داشتن سواحل زیبا ،هزاران توریست را از کشورهای مختلف جهان را به سوی خود جذب می کند و جالب است بدانید زبان های رایج در جزیره سریلانکا به علاوه زبان سین هالی، زبان های تامیلی و انگلیسی نیز می باشد.

تور سریلانکا پاییز

تور سریلانکا پاییز

جزیره سریلانکا (Sri Lanka) با مساحت ۶۵‬هزار و ۶۲۵‬کیلومتر مربع در اقیانوس هند در منتهی‌الیه آسیای جنوبی و در فاصله ‪۱۹‬کیلومتری هند قرار دارد و دارای آب و هوای گرمسیری و معتدل می باشد.سریلانکا جاذبه های توریستی متعددی دارد که از جمله این جاذبه ها می توان به :سواحل زیبا و طبیعت همیشه سبز آن با ورزشهای آبی متنوع، پارکهای جنگلی و حیات وحش ،آثار باستانی و فستیوال های زیبا ،معابد و … اشاره کرد که این اماکن امکان رفتن به تور سریلانکا را مهیا کرده است .

تور سریلانکا

تور سریلانکا

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور بالی

021 43 67 47 48

×