تور بالی

تور مالدیو

تور مالدیو یکی از تورهای تابستانی خیلی پرطرفدار در بین ایرانیان می باشد.مالدیو کشور یست جزیره ای ،که در جنوب غربی هند واقع شده است و جمعیت آن بالغ بر 328 هزار نفر می باشد .مالدیو هم از نظر جمعیت و هم مساحت کوچکترین کشور قاره آسیا به شمار می آید و سواحل زیبای مرجانی با ماهی های رنگارنگ و مرداب های صاف و زلال و درختان نارگیل باعث شده سالانه تعداد بی شماری از گردشگران برای مسافرت تور مالدیو تابستان و تور مالدیو هتل 5 ستاره را انتخاب کنند.

تور مالدیو هتل 5 ستاره

تور مالدیو هتل 5 ستاره

انتخاب تور مالدیو برای یک سفر ماجراجویانه بسیار انتخاب مناسبی ست و یکی از امکاناتی که در هتل های مالدیو به خصوص در هتل های 5 ستاره مالدیو ارائه می شود پذیرای بوفه رستوران و نوشیدنی در تمامی ساعات شبانه روز (هتل های یو ال) و تا ساعت 12شب برای هتل های (ال)میباشد.

تور مالدیو زمستان

اگر فقط برای استفاده از هوای مطبوع به جزیره مالدیو سفر می کنید پس بدانید که مالدیو (Maldives) که در تمام طول سال، آفتابی، گرم و شرجی ست و عموما در ماه آوریل گرم‌ترین و در ماه دسامبر سردترین روزهای خود را سپری می‌کند و فصل بارندگی نیز از ماه می تا سپتامبر می باشد و در سفر به مالدیو از تفریحات موجود در این جزایر می توان به غواصی و غواصی مخصوص کودکان، حباب سازی برای کودکان، شنا و کلک سواری بر روی کلک های چوبی، مسابقات قایق های بادبانی، اسکی روی آب و تماشای دلفین ها اشاره کرد.

تور مالدیو مهر

تور مالدیو

تور مالدیو 97 قیمت

تور مالدیو 97 قیمت

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور بالی

021 43 67 47 48

×