تور بالی

جاذبه های گردشگری در مالدیو

سفر به مالدیو برای اکثر گردشگران ایرانی ،تداعی کننده ، خرید می باشد ،اما با توجه به تنوع جاذبه های گردشگری در مالدیو، نباید بازدید از آنها را از دست داد .مساجد ، آثار تاریخی و موزه های مالدیو بسیار تماشایی هستند و حرفهای زیادی از فرهنگ و شرایط زندگی و گذشته مردم مالدیو برای گفتن دارند. لیست مهم ترین جاذبه های گردشگری مالدیو را می توانید اینجا ببینید و در برنامه سفرتون ، ساعاتی را به بازدید از این اماکن اختصاص بدید.

جاذبه های گردشگری در مالدیو

جاذبه های گردشگری در مالدیو

 

1) مسجد جامع ماله

مسجد جامع یا مسجد السلطان یکی بزرگترین مسجد کشور مالدیو و یک مرکز اسلامی بزرگ است که در سال 1656 میلادی ساخته شدکه در پایتخت آن بنا نهاده شده است و در محوطه این مسجد نزدیک 5000 نفر می توانند در آن همزمان نماز بخوانند و بسیاری از قهرمانان و افراد معروف و شخصیت های تاثیرگذار مالدیو در این مسجد دفن شده اند.

مسجد جامع مالدیو

مسجد جامع مالدیو

 

2) موزه ملی مالدیو

موزه ی ملی یکی از جاذبه های گردشگری مالدیو ست که در 19 نوامبر سال 1952 در پارک سلطان ساخته شد و این موزه نشانگر تاریخ و فرهنگ کشور مالدیو است و دارای اشیای قدیمی و عتیقه همچون جواهر آلات،سنگهای قیمتی و … می باشد ست و به دو منظور این موزه بنا شد 1:حفظ و نگهداری از فرهنگ ملی و بومی 2 :برانگیختن حس ملی و میهنی.

موزه ملی مالدیو

موزه ملی مالدیو

 

3) مولی آگه مالدیو

مولی آگه در سال 1906 و قبل از شروع جنگ جهانی اول ساخته شد و مدتی به عنوان مقر حکومتی مالدیو بوده است. در سال 1953 پس از اعلام جمهوری در این کشور این مکان به دفتر ریاست جمهوری تبدیل شد و امروزه بعنوان یکی از جاذبه های توریستی مالدیو محسوب می شود و علاوه بر این موارد میتوان به غواصی کردن در سواحل زیبای مالدیو هم اشاره کرد.

مولی آگه مالدیو

مولی آگه مالدیو

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×