تور بالی

محله ی کوتا بیچ در بالی

تور بالی از محبوب ترین تورهای اندونزی است.بالی همه ویژگی های یک شهر توریستی را داراست و گردشگران برای تمام ساعات شبانه روز خود در این شهر سرگرمی دارند .مراکز خرید بالی یکی از مهم ترین سرگرمی های این شهر محسوب می شوند.اگر عاشق خرید از برندهای معروف با قیمت مناسب هستید ،باید بدانید که اندونزی یکی از کشورهایی ست که اکثر برندهای معروف در آن شعبه دارند و محله ی کوتا بیچ در بالی منطقه ایست که کلیه بازارهای سنتی و اجناسی با قیمت مناسب را ارائه می دهد.

محله ی کوتا بیچ در بالی

محله ی کوتا بیچ در بالی

محله ی کوتا بیچ بالی مرکز فروش سوغاتی و صنایع دستی و بازارچه های سنتی می باشد که گردشگران عزیز می توانند برای خرید سوغاتی به این منطقه بروند.علاوه بر فروش صنایع دستی ،رستورانها و کافه هایی در این منطقه برای پذیرای گردشگران موجود می باشد که معروفترین آنها می توان به رستوران هارد راک کافه بالی اشاره کرد.

محله ی کوتا بیچ در بالی

محله ی کوتا بیچ در بالی

از مراکز خرید معروف این محله ی کوتا بیچ در بالی نیز که نسبتاً اجناس مرغوب با قیمتی مناسب در اختیار خریداران قرار می دهند میتوان به بهترین مراکز خرید بالی از قبیل: دیسکاوری مال و دی اف اس اشاره کرد که در مجاورت ساحل زیبای اقیانوس هند واقع گردیده است و همچنین مرکز خرید کوتا اسکویر که در میدان این محله واقع شده است و عرضه کننده برند های گران قیمت جهانی مانند: آدیداس ، بیلابونگ ، ریپ کارل و … می باشد در ضمن فروشگاه زنجیره ای ماتاهاری نیز در این منطقه دارای یکی از شعب بزرگ خود می باشد.

محله ی کوتا بیچ بالی

محله ی کوتا بیچ بالی

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×