تور بالی

پارک پرندگان بالی

گردشگرانی که تور بالی را انتخاب می کنند ،بیش از هرچیز دیگری به جاذبه های توریستی بالی اهمیت می دهند .این جاذبه های متنوع و برای رده های سنی مختلف هستند اما تجربه برخی از آنها ، برای همه رده های سنی دلچسب و خاطره انگیز است . از مهیج ترین جاذبه های گردشگری بالی، پارک پرندگان بالی است.این پارک بیشتر از 250 مدل و 1000 پرنده را در مساحتی بالغ بر 2 هکتار در خودش جای داده است.

پارک پرندگان بالی

پارک پرندگان بالی

پارک پرندگان بالی

پارک پرندگان بالی

باغ پرندگان بالی (Bali Bird Park) پرندگان زیبایی همچون hornbill، طوطی دم بلند آمریکای جنوبی، cassowary، طاووس و پرندگان مختلف شکاری، لانه ها و تخم های پرندگان را در معرض نمایش قرار داده است و بازدید آنها برای عموم آزاد ست و با چنددقیقه پیاده روی داخل این پارک می توانید از تمامی این پرندگان دیدن کنید و به عکسبرداری بپردازید این پرندگان بی آزار هستند پس مواظب باشید که به آنها صدمه نزنید.

پارک پرندگان بالی

پارک پرندگان بالی

پارک پرندگان بالی به قدری وسعت دارد که پرندگان قاره‌های مختلف در ان دسته بندی شده اند.بخش اعظم پارک پرندگان بالی را پرندگان آمریکای لاتین و پرندگان آفریقای جنوبی تشکیل داده است.برای گردشگرانی که دنبال پرندگان اندونزی هستند نیز یک بخش مجمع الجزایر اندونزی در پارک پرندگان بالی قرار داده شده است که گونه‌های کمیاب این منطقه جغرافیایی نیز در آنها دیده می‌شود.

پارک پرندگان بالی

پارک پرندگان بالی

در پارک پرندگان در بالی علاوه بر پرندگان ،خزندگان هم وجود دارند که این خزندگان شامل:مار پیتون،سوسمار،مارمولک، قورباغه،لاک پشت و تمساح می شود و اگر به حیوانات به خصوص غذا دادن به پرندگان علاقه مند هستید فرصت بسیار مناسب خود را در پارک پرندگان بالی هرگز از دست ندهید و در ضمن در محیط یا اطراف این پارک اماکنی همچون کافه و رستوران موجود می باشد که برای صرف غذا می توانید به این مکانها بروید.

  • آدرس :Jl. Serma Cok Ngurah Gambir, Singapadu, Batubulan, Sukawati, Kabupaten Gianyar, Bali 80582, Indonesia
  • تلفن :0062361299352

پارک پرندگان بالی

پارک پرندگان بالی

پارک پرندگان بالی

پارک پرندگان بالی

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×