تور بالی

پارک فیل های بالی

یکی از بهتربن تفریحات اندونزی، قدم زدن در پارک فیل های بالی ست.پارک فیل ها یکی از برترین جاذبه های گردشگری بالی و پارک های دست نخورده، با مساحت 3.5 هکتار میباشد این پارک رسما توسط وزیر گردشگری در سال ۲۰۰۰ در جزیره بالی در اندونزی افتتاح شد.این پارک دست نخورده، عضو رسمی انجمن جهانی باغ وحش است و مطابق با استانداردهای بین المللی برای مراقبت ازحیوانات است.

پارک فیل ها در بالی

پارک فیل ها در بالی

در پارک Bali Elephant می توانید نمایش انواع بازی های فیل ها را ببینید در این مکان تعداد زیادی فیل به نمایش گذاشته شده است که می توانید سوار بر آنها شده و کل فضای این پارک را مشاهده کنید و به آنها غذا دهید و در قسمت دیگری از این پارک فیل هایی را میبینید که مشغول بازی کردن با همدیگر هستند پس در سفر به بالی حتما از این پارک دیدن فرمایید.

پارک فیل های بالی

پارک فیل های بالی

در محوطه پارک فیل ها در بالی در امتداد دریاچه یک رستوران بزرگ با 200 صندلی تدارک دیده شده است که از آن برای بسیاری از ضیافت ها و مجالسی بسیاری مانند عروسی استفاده می شود. منوی این رستوران کامل و شامل تمامی غذاهای محلی، کبابی و دریای است که می توانید غذای دلخواه خود را برای نهار و شام سفارش دهید و فروشگاه پارک طیف گسترده ای از هدایا و سوغات را فراهم می کند از جمله نقاشی فیل ها، عاج فیل، عاج ماموت، لباس، سوغاتی و جواهرات.

پارک فیل های بالی

پارک فیل های بالی

پارک فیل های بالی

پارک فیل های بالی

پارک فیل های بالی

پارک فیل های بالی

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×