تور بالی

جاذبه های گردشگری جزایر بالی

بالی (Bali) یکی از جزایر معروف در کشور اندونزی می باشد که دو اقیانوس آرام و هند را بهم پیوند داده است و به جزیره خدایان معروف می باشد .جزیره بالی در اندونزی بواسطه جاذبه های طبیعی و گردشگری از جمله غواصی در صخره های مرجانی،بالا رفتن از آتشفشان های باستانی و یا آفتاب گرفتن در سواحل زیبا مورد توجه گردشگران قرار گرفته است و مقصد اصلی گردشگران تور بالی اندونزی به شمار می آید که در قسمت زیر فهرست جاذبه های توریستی بالی آمده است .

معرفی جاذبه های گردشگری بالی

معرفی جاذبه های گردشگری بالی

1. ساحل سانور بالی

ساحل سانور (Sanur Beach) یکی از دیدنی های شهر بالی میباشد که در روستای دنپاسار در جنوب شرقی بالی واقع شده است و برای همه سلیقه ها از پیر تا جوان گرفته،مناسب می باشد و دارای 5 کیلومتر ساحل شنی با هتل های بزرگ و اقامتگاه برای مسافران تور بالی تابستان 96 می باشد و در اطراف این ساحل می توانید موزه لو مایور و معبد بلانجونگ را ببینید.

ساحل سانور در بالی

ساحل سانور در بالی

2. نوزا لمبونگان بالی

جزیره لمبونگان (Nusa Lembongan)یکی از بهترین مکان های غواصی ،در جزیره بالی می باشد و جزیره نوزا در جنوب شرقی بالی واقع شده که در این مکان می توانید خورشید ماهی اقیانوسی و یا مولامولا که از پلنگتون ها و یا عروس دریایی تغذیه می نمایند را ببینید.

جاذبه های توریستی جزیره بالی

جاذبه های توریستی جزیره بالی

3. تانا لوط بالی

تانا لوت (Tanah Lot) یکی از جاذبه های گردشگری جزایر بالی می باشد که دولت اندونزی این جزیره را بعنوان معابد افسانه ای بالی ثبت گردیده است این محل به معبد لوط معروف می باشد .معبد لوط در 20 کیلیومتری دنپاسار (پایتخت بالی) نهفته است و هرروز این تخت سنگ نشسته در آب در ساحل بر اثر جزر و مد به درون اقیانوس فرو می رود و دوباره در ساحل اقیانوس پدیدار می شود،که گردشگران در صورتی که آب اقیانوس پایین برود ،می توانند به درون این معبد هم بروند.

جاذبه های گردشگری بالی اندونزی

جاذبه های گردشگری بالی اندونزی

4. سمینیاک بالی

سمینیاک (Seminyak) یکی از مقاصد گردشگران تور بالی در تعطیلات تابستانی می باشد .این شهر کوچک در جنوب غربی بالی قرار گرفته است .این منطقه دارای هتل های لوکس و فروشگاه های شبانه روز و تفریحات آبی متنوعی می باشد.

سمینیاک جزیره بالی

سمینیاک جزیره بالی

5. منطقه ابود در بالی

ابد (UBUD) در میان مزارع برنج تا دامنه کوه مرکزی بالی قرار گرفته است و از فضای سرسبز و آب و هوای معتدلی برخوردار می باشد و زیباترین منطقه جزیره بالی ست و بعنوان قلب فرهنگی جزیره بالی به شمار می آید .در این محل رقص و موسیقی بصورت زنده در هر برهه از زمان پخش می شود و مهمترین موزه جزیره بالی بنام موزه هنر نکا در این مجموعه نهفته است

منطقه ابود بالی

منطقه ابود بالی

6. پورا باسکی بالی

معبد مادر یا پورا باسکی (Pura Besakih) در دامنه های چنونگ آگونگ (بلندترین کوه بالی) قرار گرفته است، یکی از نه معبدی می باشد که برای محافظت از این جزیره در برابر شر ساخته شده است این معبد شامل بیش از 28 سازه ساخته شده در هفت تراس صعودی می باشد.

معبد مادر جزیره بالی

معبد مادر جزیره بالی

7. لوینا بالی

لوینا (Lovina) بزرگترین منطقه گردشگری در ساحل شمال بالی ست که به دلیل شن و ماسه های آتشفشانی سیاه و سفید در ساحل 5 کیلومتری خود، در بین جاذبه های گردشگری بالی ثبت شده است و دارای مناطقی برای غواصی کردن می باشد در ضمن شهرت لوینا به دلفین هایی است که در آنجا به طور گروهی بازی می کنند.

لوینا بالی

لوینا بالی

8. کوه باتور بالی

کوه باتور (Mount Batur)یکی از هیجان انگیزترین مکانهای جزیره بالی اندونزی می باشد در شمال شرقی بالی قرار گرفته است و دارای 1717 متر ارتفاع می باشد و دارای ی آتشفشان بزرگ با پهار دهانه،یک دریاچه و چندین روستا ست و توریست های تور بالی هر ساله برای دیدن این دریاچه به بالای کوه باتور می روند و پوشیده از گیاهان سرسبزی می باشد.

کوه باتور در بالی

کوه باتور در بالی

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×