تور بالی

ویزای بالی

کسانی که قصد مسافرت به بالی را دارند باید از قوانين و مقررات اين كشور اطلاع داشته باشند و با رعايت اين قوانين و مقررات برای اخذ ویزای بالی اقدام کنند و وارد این کشور شوند.برای تهیه بلیط هواپيما بالی نیز میتوانید از طریق آژانس های هواپیمایی اقدام نمایند و و در حال حاضر ویزای بالی بصورت توریستی می باشد و یک ماه اعتبار دارد و متقاضی بیشتر از این زمان نمیتواند در کشور بالی بماند.

ویزای بالی برای ایرانیان

ویزای بالی برای ایرانیان

ویزای توریستی بالی به متقاضیانی تعلق می‌گیرد که به قصد بازدید و گردش می‌خواهند به این کشور سفر کنند. دارندگان روادید توریستی به هیچ وجه اجازه‌ی کار یا اقامت بیشتر از مدت زمان اعتبار ویزا را ندارند. برای متقاضیان با گذرنامه‌ی ایرانی، صدور ویزا از طریق سفارت اندونزی در تهران انجام می‌گیرد.مدت اعتبار ویزا یک ماه است و امکان تمدید آن در کشور اندونزی وجود ندارد.جهت تقاضای ویزا مصاحبه انجام نمی‌گیرد و حضور متقاضی الزامی نیست.

ویزا برای بالی

ویزا برای بالی

مدارک لازم جهت اخذ ویزای بالی:

  • اصل گذرنامه (Passport) با حداقل 7 ماه اعتبار از زمان پرواز
  • 3 قطعه عكس 6×4 رنگي تمام رخ با زمينه‌ي سفيد
  • كپی از صفحه‌هاي اول و دوم و توضيحات شناسنامه
  • ضمانت بازگشت (يك فقره چك به همراه اصل و كپي گذرنامه‌ي صاحب چك)
  • واچر هتل
  • بلیط رفت و برگشت
  • در ضمن مدت ویزا 10 تا 20 روز می باشد و اعتبار ویزا بالی 3 ماه (90 روز ) می باشد.

 

بهترین زمان برای خرید بلیت بالی با توجه به سیتمی بودن بلیت حداقل 3 ماه قبل از سفر هست و شرکتهای هواپیمائی که به این کشور پرواز دارند شامل شرکتهای امارات ، قطری ، ایر آسیا می باشد و مدت زمان پرواز تهران بالی و طول پرواز تهران بالی در حدود 10 ساعت الی 11 ساعت می باشد.
ویزا برای بالی

ویزا برای بالی

ویزا برای بالی

ویزا برای بالی

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×