تور بالی

بهترین مراکز خرید بالی

اگر تور بالی نوروز را برای مسافرت انتخاب کرده اید و یا در یکی از تورهای ترکیبی اندونزی شرکت نموده اید و میخواهید به بالی نیز سفر کنید ،آشنایی با این شهر قبل از سفر باعث می شود که برای سفرتان برنامه ریزی منظم تری داشته باشید .یکی از جاهایی که اغلب گردشگران مایلند در بالی ببینند ،مراکز خرید بالی ست . در واقع یکی از جاذبه های گردشگری بالی همین مراکز خرید متنوع است .پیشنهاد ما این است که حتما از بهترین مراکز خرید بالی (best shopping malls in bali) دیدن کنید،از دست دادن برخی حراجی های بالی ، حسرت بار است.

بهترین مراکز خرید بالی

بهترین مراکز خرید بالی

مرکز خرید دیسکاوری بالی

دیسکاوری (Discovery Shopping Mall) یکی از مراکز خرید در جزیره بالی ست که در مجاورت دریا قرار گرفته است که برندهای جهانی معروف در این مجموعه نهفته است و قیمت آنها متناسب با کیفیتشان مناسب می باشد و با رفتن به رستوران این مرکز خرید می توانید نمای زیبایی از دریا را مشاهده کنید.

مراکز خرید و دیدنی بالی

مراکز خرید و دیدنی بالی

مرکز خرید گالریا بالی

گالریا (Mal Bali Galeria) یکی از گسترده ترین مرکز خرید در سطح استرالیا، آسیا و آمریکا ست که در نزدیکی کوتا و در میدان امام بنجل واقع شده است و شامل بهترین برندهای جهانی، عطر، کیف و کفش و البسه می باشد و یکی از بزرگترین شعب فروشگاه های زنجیره ای ماتاهاری و تعداد بسیار زیادی بوتیک های دیگر در آن واقع شده اند.

مراکز خرید جزیره بالی

مراکز خرید جزیره بالی

مرکز خرید سانور بیچ بالی

سانور بیچ (Sanur Beach) یکی از مراکز خرید ارزان در بالی ست که شامل انواع و اقسام لباس های شنا و ساحلی را با قیمتی بسیار مناسب می باشد و چانه زدن در این مرکز خرید رایج می باشد.

مراکز خرید در بالی

مراکز خرید در بالی

مرکز خرید ماتاهاری بالی

ماتاهاری (matahari bali mall) نام مجموعه فروشگاه های زنجیره ای است که در سراسر اندونزی شعبه داشته و ارائه دهنده کلیه مایحتاج منزل، سوپرمارکت، البسه،کفش و کیف و غیره می باشد.یکی از بزرگترین شعبه های این فروشگاه در دنپازار و دیگری درکوتا اسکویر واقع شده است.

مراکز خرید جزیره بالی

مراکز خرید جزیره بالی

برخی دیگر از مراکز خرید و تفریحی بالی شامل موارد زیر است.

  • مرکز خرید اوبد بالی
  • مرکز خرید لی بی پلازا
  • مرکز خرید کرفور
  • Lippo Mall Kuta
  • Park 23
  • Seminyak Village
  • The Bali Collection
  • Duta Plaza Bali
  • Ramayana Bali Mal

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×