تور بالی

غواصی در آب های زیبای بالی

بالی یکی از خاص ترین سواحل دنیا را دارد زیرا بیش از 35 درصد از کل مناطق مرجانی جهان را در محل اتصال اقیانوس آرام و هند قرار دارد که این مناطق جز پرطرفدار ترین نقاط غواصی در دنیا است، به همین خاطر جزیره بالی و دنیای زیر آب بالی از بهترین دیدنی های بالی است و همچنین غواصی در آب های زیبای بالی یکی از بهترین لذت ها است از غواصی بالی می توان به کشتی غرق شده ی US Liberty ، آموک بی کندی داسا (Amuk Bay Candi Dasa) و Ped نام برد.

 

غواصی در آب های زیبای بالی

غواصی در آب های زیبای بالی

 

آموک بی کندی داسا Amuk Bay Candi Dasa :

به فاصله 3 کیلومتری جنوب شرق آموک بی کندی داسا و در عمق 32 متری مجموعه ای از صخره ها و شکاف های زیر آبی به پهنای 100 متر به چشم می خورد. جریان شدید آب در این منطقه، غواصی را مختص به افراد با تجربه و حرفه ای کرده است. در این سایت شما کوسه ها را به آسانی ملاقات خواهید نمود و در دسته های بسیار بزرگ باراکودا ناپدید خواهید گردید. در شمال و شرق همین نقطه سنگفرشی وسیع از مرجان های طبقاتی و ماهیان تروپیکال به میزبانی شما نشسته اند. ماهیانی از قبیل سنگسر زرد، آنجل و پروانه ماهیان نیز از ساکنان این ریف بسیار زیبا می باشند.

 

غواصی در آب های زیبای بالی

غواصی در آب های زیبای بالی

 

 

کشتی غرق شده ی US Liberty :

این کشتی 120 متری به فاصله فقط 30 متر از ساحل آرمیده است. این شناور مغروق توسط نیروی دریایی ژاپنی و با شلیک اژدر هدف واقع شد است.اکنون بدنه این کشتی غرق شده پوشیده از مرجان ها و یکی از زیباترین سایت های غواصی بالی می باشد. دسترسی به سایت غواصی از طریق ساحل به آسانی ممکن است. شما در عمق 20 متری شاهد خورشید ماهیان بسیار بزرگ، باراکودا و ناپلیون خواهید بود، یکی از بهترین جاهای دیدنی بالی است.

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×