تور بالی

موزه ملی مالدیو

تور مالدیو فرصت خوبی برای آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم مردم مالدیو است.اگر مایلید با مردم کشور مالدیو بیش از پیش آشنا شوید توصیه میکنم حتما بازدید از موزه های مالدیو و خصوصا موزه مدرن را در برنامه خود قرار دهید. موزه ملی مالدیو (Maldives National Museum) یکی از پربازدیدترین موزه های شهر است که بازدید این موزه بر روی عموم آزاد می باشد.

موزه ملی مالدیو

موزه ملی مالدیو

موزه ملی بعنوان یکی از جاهای دیدنی مالدیو می باشد که در پارک سلطان واقع شده است که در تاریخ 19 نوامبر 1952 با هدف :حفظ و نگهداری از فرهنگ ملی و بومی‌ و همچنین برانگیختن حس ملی و میهنی افتتاح شده است.

موزه ملی مالدیو

موزه ملی مالدیو

در موزه ملی مالدیو اشیای گران قیمتی از قبیل :اشیا مربوط به سلاطین، زیورآلات و لباس های پوشیده شده توسط پادشاهان و ملکه های مختلف، سنگ هایی از دوره قبل از اسلام، کاغذ و پارچه نسخه های خطی مالدیو، بازو بندها و زره پوش ها، عکس از شخصیت های مهم، اشیاء انسان شناسی و روش های زندگی گذشتگان مالدیو نگهداری می شود.

موزه ملی در مالدیو

موزه ملی در مالدیو

موزه ملی مالدیو

موزه ملی مالدیو

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×