تور بالی

معبد مادر در بالی

معبد مادر (Besakih temple) یکی دیگر از جاذبه های گردشگری جزایر بالی می باشد و جزو یکی از قدیمی ترین معابد هندوستان به شمار می آید که در دامنه های جنوب غربی کوه آگونگ در منطقه بساکی بالی و در ارتفاع ۱۰۰۰ متری از سطح دریا واقع شده است و سالانه بیش از 70 مراسم در معبد مادر در بالی برگزار می شود که توریست ها می توانند با حضور در این مراسم با آیین و اعتقادات هندها آشنا شوند.

معبد مادر بالی

معبد مادر بالی

معبد مادر (بساکی) بالی حدود 1000 سال پیش ساخته شده است و شامل حداقل 86 معابد میشود می شود و برعکس معابد دیگر هند ،در این معبد به روی همه گردشگران تور بالی اندونزی باز است و می توانند به داخل این معبد بروند و یکی از مقدس ترین معبد هندوها محسوب می شود و توسط شالیزارهای سرسبز و دیدنی برنج، تپه ها، کوه، رودخانه ها احاطه شده است و بار رفتن به بالی این معبد می توانید نمای زیبایی از منطقه بساکی را مشاهده کنید.

معبد مادر در بالی

معبد مادر در بالی

بهترین زمان رفتن به معبد مادر (بساکی) صبح‌ها و قبل از رسیدن گردشگران و پیروان دین هندو است و هندو ها بر این باورند که خدایان سه گانه ویشنو، شیوا و برهما در شب هنگام به خواب می‌روند و تا سپیده صبح نیز بیدار نمی شوند به همین دلیل صبح حها بهترین زمان بازدید از این معبد می باشد و در اطراف این معبد بازار و دست فروشانی مستقر شده اند که اجناس را با قیمت مناسب به فروش می رسانند و گردشگران می توانند از این دست فروشان سوغاتی هایی را برای آشنایان و دوستان بخرند.

معبد مادر-بساکی

معبد مادر-بساکی

معبد مادر (بساکی ) بالی

معبد مادر (بساکی ) بالی

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×