تور بالی

کوه باتور در بالی

اگر با تور بالی به اندونزی سفر می کنید و دوست دارید جاهای دیدنی بالی را ببینید ،کوه باتور (mount batur) یکی از بهترین انتخاب ها ست.دیدنی های جزیره بالی میتواند برای شما بسیار جالب باشد،کوه باتور در بالی به سادگی قابل دسترس است و در بالاترین نقطه بالی قرار نگرفته است و با رفتن بر روی این کوه می توانید نمای زیبایی از جزیره بالی و طلوع آفتاب را مشاهده کنید.

کوه باتور در بالی

کوه باتور در بالی

کوه باتور بالی

کوه باتور بالی

دولت اندونزی ،کوه باتور در بالی را جزو یکی از مهترین جاذبه های گردشگری جزیره بالی ثبت گردیده است و توسط گیاهان سرسبزی احاطه و بروی آن یک دریاچه زیبا با آب زلال (جنوب شرقی کوه باتور) و معبد پورا اولون دانو باتور قرار گرفته است و توریست ها می توانند در این آبها شنا کنند و چند روستای کوچک در اطراف این کوه واقع شده و دارای چهار دهانه آتش فشانی ست که دور تا دور دریاچه این کوه قرار دارند و یک آتشفشان فعال در دنیا محسوب می شود و با دوساعت پیاده روی می توانید به قله ی کوه باتور در بالی صعود کنید.

کوه باتور

کوه باتور

دیدنی‌ها و جاذبه گردشگری کوه باتور بالی

دیدنی‌ها و جاذبه گردشگری کوه باتور بالی

کوه باتور Mount Batur

کوه باتور Mount Batur

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×