تور بالی

موزه بالی

اگر با تور اندونزی به بالی سفر کنید،موزه معروف بالی را خواهید دید. موزه بالی یکی از پربازدیدترین موزه های شهر است مجموعه ای بی نظیر از آثار اهالی بالی به نمایش گذاشته شده است.از جمله آثار بی نظیر آن می توان به :عروسک های خیمه شب بازی، ماسک های زیبای نقاشی شده و حکاکی های مزین، ظروف سفالی و منسوجاتی و … اشاره کرد.

موزه بالی

موزه بالی

دیدنی های بالی توجه هر گردشگری را بخود جلب میکند ، یکی از این اماکن دیدنی ،موزه بالی (Museum Bali) است که امروزه از این محوطه تاریخی به خوبی نگهداری می شود و دارای ب ساختمان اصلی می باشد و در نزدیکی کاخ سلطنتی واقع شده است و با رفتن به موزه بالی می توانید از دو موزه معروف دیگر به نام Gianyar و Agung Rai هم بازدید کنید و لذت ببرید.

موزه دیدنی بالی

موزه دیدنی بالی

موزه Gianyar در یکی از سه ایالت مهم کشور اندونزی به همین نام قرار گرفته است.موزه Agung Rai که به عنوان یک مرکز فرهنگی و گالری هنری هم شناخته می شود. نام آن را به افتخار سازنده این موزه زیبا ، Agung Rai گذاشتند. نقاشی های بسیار زیبا و منحصر به فردی از هنرمندان معروف و شناخته شده ای که در قرن ۱۹ میلادی می زیسته اند را در این موزه می توان یافت. سبک های به کار رفته در این هنرمندی ها ، سبک های Kamasasn و Batuan می باشند.

موزه بالی

موزه بالی

موزه بالی

موزه بالی

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×