تور بالی

پارک ملی برات بالی

هنگام انتخاب تور اندونزی اگر فقط و فقط در فکر تفریح و سرگرمی هستید ،جزیره بالی گزینه خوبی ست .کشور بالی طبیعت زیبایی دارد و طبیعت اطراف آن ،از جاهای دیدنی بالی بشمار می آید .بعضی ها گشت و گذار در طبیعت را بیش از سایر تفریحات می پسندند.پارک ملی برات بالی در سال 1941 در نوک غربی جزیره بالی واقع شده است و بهترین گزینه برای گذراندن تعطیلات تابستانی به شمار می آید.

نقشه پارک ملی برات بالی

نقشه پارک ملی برات بالی

پارک ملی بالی برات دارای مساحت زیادی ست که در برگیرنده ی جنگلهای حرا، دشت های انبوه و پوشش گیاهی دریایی،صخره های مرجانی ،سواحل شنی و دریاهای کم عمق میشود و دارای موقعیت مکانی بی نظیری می باشد و همچنین بادهای موسمی خوبی در آن می‌وزد و در بیشتر مناطق آن، باد خنک ساحلی می وزد و مکان مناسبی برای پیاده روی در فضای آزاد می باشد.

پارک ملی برات بالی

پارک ملی برات بالی

(Taman Nasional Bali Barat) دارای ساحلی با شن‌های سفید ست اما پوشش گیاهان دریایی در این پارک از جنس مرجان است و شنا کردن در این ساحل به دلیل تمیز بودن و عمق کم آن، بسیار لذت بخش خواهد بود.بهترین مکان برای شنا در پارک ملی برات بالی، منطقه منچانگان است که هکتارها تپه مرجانی زیبا و رنگارنگ در ساحل آن دیده می‌شود در ضمن شبه جزیره پراپات آگونگ، از پارک ملی برات بالی برای گردشگران تور بالی قابل دسترس است.

پارک برات بالی

پارک برات بالی

پارک برات بالی

پارک برات بالی

پارک برات بالی

پارک برات بالی

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×