تور بالی

معبد لوط در بالی اندونزی

معبد لوط (Tanah Lot) یکی از جاذبه های گردشگری جزایر بالی می باشد که به دلیل موقعیت مکانی بی نظیر سالانه توریست های داخلی و خارجی بی شماری را به خود جذب کرده است .تانالوت یکی از مهمترین معابد افسانه ای بالی به شمار می آید که در ۴۵ کیلومتری کوتا و 20 کیلومتری روستای دنپاسار (پایتخت بالی) قرار گرفته است و امروزه به یکی از محل های عبادت مردم جزیره بالی تبدل شده است.

معبد لوط در بالی

معبد لوط در بالی

معبد لوط بخاطر آب و هوای معتدلی که دارد باعث شده پوشش گیاهی سرسبزی را به همراه داشته باشد ولی به دلیل جزر و مد آب اقیانوس امکان رفتن به این معبد نیست در صورتی گردشگران می توانند به داخل این معبد بروند که آب اقیانوس پایین رود و دلیل نامگذاری این معبد از جایی نشات می گیرد که در قرن 15 فردی بنام کشیش برای استراحت در جزیره بالی یک تخته سنگ را در این جزیره می بیند و شب را بر روی این تخت سنگ سپری کرد و و بعد آنجا را محل مقدسی برای پرستش خدای دریا در جزیره بالی دانست.

جاذبه های گردشگری معبد لوط بالی

جاذبه های گردشگری معبد لوط بالی

معبد لوط در بالی یکی از معابد هفت دریا در اطراف سواحل بالی است و هر یک از معابد هفت دریا بعد از تاسیس شدن در امتداد سواحل جنوب غربی قرار دارند.بالیایی ها معتقد هستند که مار دریا ،مار غول پیکری است که نگهبان معبد ست و روح های خبیث و مزاحم را دور می کند و از معبد محافظت می کند.گردشگران تور بالی بعد از گذشتن از یک بازار پوشاک و سوغاتی های بالیایی ها می توانند به این معبد می رسند.

معبد لوط در بالی اندونزی

معبد لوط در بالی اندونزی

معبد لوط شهر بالی کشور اندونزی

معبد لوط شهر بالی کشور اندونزی

معبد تانالوت بالی

معبد تانالوت بالی

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×