تور بالی

مراکز خرید شهر مالدیو

اکثر گردشگرانی که تور مالدیو را انتخاب میکنند ، یکی از برنامه های اصلی سفرشان ، خرید است .قبل از سفر بهتر است با مراکز خرید مهم این شهر ، آشنا شوید تا به آسانی به سایر برنامه های سفرتان رسیدگی کنید .مالدیو کشوری توریستی با مراکز خرید و آثار باستانی بسیار یست که در بیشتر مراکز خرید مالدیو می توانید اجناسی همچون :انواع جواهرات ، عطر و ادکلن، لوازم برقی و الکترونیکی، لوازم خانگی، پوشاک، صنایع دستی، اسباب بازی، انواع مواد غذایی و نوشیدنی ها را پیدا کنید در ضمن ساعات کاری برخی از این مراکز خرید تا اذان ظهر یا مغرب می باشد .در قسمت زیر با چند مورد از مراکز خرید شهر مالدیو آشنا خواهید شد پس با ما همراه باشید.

مراکز خرید شهر مالدیو

مراکز خرید شهر مالدیو

 

1. فروشگاه مجیدهی ماگو : مرکز خرید ماجیدهی ماگو (MAJEEDHEE MAGU) یکی از مراکز خرید در مالدیو می باشد که در جاده اصلی جزیره مالدیو واقع شده است و اجناسی از قبیل :کیف های دستی مد روز، ساعت، عطر،صنایع دستی، لوازم تزئینی و الکترونیکی ،صنایع چوبی، لیف های بافته شده از پوست نارگیل و …در این فروشگاه به عرضه می رسد.

فروشگاه مجیدهی ماگو

فروشگاه مجیدهی ماگو

 

2. بازار بزرگ ماهی ماله : یکی از بزرگترین بازار فروش ماهی درجهان است که تازه ترین ماهی ها و آبزیان به فروش میرسد و در هر برهه از زمان که به این بازار بروید می توانید ماهی های تازه ای را بخرید.

بازار بزرگ ماهی ماله

بازار بزرگ ماهی ماله

 

3. بازار لوکال مارکت : در بازار THE LOCAL MARKET فروشندگان در هر غرفه جنس متفاوت و ویژه ای می فروشند. به عنوان مثال در بخشی از این مرکز خرید، وسائلی که از مرجان هایی ساخته شده و در بخش های دیگر انواع سبزی و میوه های بومی فروخته می شود.

بازار لوکال مارکت

بازار لوکال مارکت

 

4.مرکز خرید چندانیه ماگو : مرکز خرید THE CHAANDANEE MAGU یکی از مراکز خرید برتر در مالدیو می باشد که بیشتر اجناسی که در این فروشگاه به عرضه می رسد از سنگاپور وارد می شود .این اجناس دارای کیفیت و قیمت بالایی می باشند و همچنین در این فروشگاه می توانید صنایع دستی چوبی هم پیدا کنید.

مرکز خرید چندانیه ماگو

مرکز خرید چندانیه ماگو

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×