تور بالی

منطقه ابود بالی

اوبود (Ubud) یکی از مناطق توریستی ،تفریحی در جنوب جزیره بالی و میان شالیزارها و دره‌های تند استان ابود می باشد که بعنوان یکی از جاذبه های گردشگری جزایر بالی ثبت شده است که به دلیل آثار تاریخی و باستانی ،فرهنگ متنوع، انواع هتل ها و رستوران ها و فروشگاه های دیدنی، آب و هوای مطبوع و مناظر طبیعی سالانه گردشگران زیادی را جذب کرده است و جمعیت منطقه ابود بالی بالغ بر 30 هزار نفر می باشد.

منطقه ابود در بالی

منطقه ابود در بالی

منطقه ابود در بالی یکی از مهمترین مراکز صنایع دستی در جزیره بالی به شمار می آید که بیشترین مردم ابود درآمد خود را از همین صنایع دستی بدست می آورند و شما عزیزان با چند دقیقه دوچرخه سواری می توانید به تمام این شالیزارها بروید و لذت ببرید در ضمن در این محل رقص و موسیقی بصورت زنده در هر برهه از زمان پخش می شود و مهمترین موزه های جزیره بالی بنام رنسانس بلانکو، موزه پوری لوکیسان، موزه نکا آرت در این منطقه موجود می باشد.

منطقه ابود بالی

منطقه ابود بالی

مسافران تور بالی با مستقر شدن در هتل های منطقه ابود در بالی می توانند نمای زیبایی از مزارع پلکانی برنج و دامنه های سرسبز و زیبا را مشاهده کنند و دارای جاذبه های دیدنی بی شماری از جمله کاخ سلطنتی عبود و … می باشد و حیواناتی از قبیل میمون در سرتاسر جنگل های این منطقه پخش شده اند.

منطقه ابود بالی

منطقه ابود بالی

منطقه عبود بالی

منطقه عبود بالی

منطقه ابود بالی

منطقه ابود بالی

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×