تور بالی

هتل 5 ستاره ویسروی بالی

هتل ویسروی بالی (Viceroy Bali Hotel) یکی از لوکس ترین هتل های جزیره بالی اندونزی می باشد که در منطقه ابود بالی و بر روی تپه ای در مجاورت دره پادشاهان واقع شده است و امروزه به یکی از محبوب ترین اقامتگاه های قاره آسیا تبدیل شده است و با مستقر شدن در هتل 5 ستاره ویسروی بالی می توانید چشم انداز زیبایی از جنگل های استوایی و رودخانه های زیبا با آبهای زلال را مشاهده کنید.

هتل ویسروی بالی اندونزیبالی

هتل ویسروی بالی اندونزی بالی

هتل 5 ستاره ویسروی بالی

هتل 5 ستاره ویسروی بالی

اتاق های هتل وایس روی بالی با ذوق و سلیقه و کاملا مدرن طراحی شده اند .اتاق عایق صوتی دوجداره اند و میتوانید خوابی راحت را در این هتل تجربه کنید .هتل در مجموع دارای 25 اتاق است که از پنجره برخی اتاق ها میتوان منطره زیبای از دره های سرسبز را دید.در تمامی اتاق ها وان آبگرم وجود دارد و تلویزیون Lcd و مینی بار و وای فای رایگان از سایر خدمات اتاقهاست .هتل دارای اتاق VIP و سوئیت ماه عسل نیز می باشد.

اتاق هتل ویسروی بالی

اتاق هتل ویسروی بالی

امکانات هتل 5 ستاره ویسروی بالی شامل استخر در فضای باز،رستورانهای منتوع و کافه های شیک ،مرکز تناسب اندام با تجهیزات مدرن ،استخر سرپوشیده و … است .مهم تر از همه اینها و قابل توجه افرادی که عاشق ماساژ هستند :یکی از بهترین مراکز ماساژ اندونزی در هتل ویسروی قرار دارد .خدمات اتاق ،دستگاه خودپرداز ،صرافی ،آرایشگاه ،خدمات تورها ،خشکشویی ، پذیرش شبانه روزی ،فروشگاه هدایا و سوغات ،انبار بار و چمدان ،کرایه خودرو ،اتو کشی پزشک ،نگهداری از کودکان ،صندوق امانات ،ترانسفر فرودگاهی ،خدمات دربان ،نظافت کفش و … از خدمات هتل ویسروی بشمار می آیند.

رستوران هتل ویسروی بالی

رستوران هتل ویسروی بالی

هتل 5 ستاره ویسروی بالی

هتل 5 ستاره ویسروی بالی

هتل ویسروی بالی

هتل ویسروی بالی

هتل رویایی ویسروی بالی

هتل رویایی ویسروی بالی

هتل ویسروی بالی

هتل ویسروی بالی

اطلاعات کلی هتل 5 ستاره ویسروی بالی

  • آدرس :Jalan Lanyahan, Br. Nagi, 80571  Ubud, Indonesia
  • تلفن:0062361971777
  • تعداد اتاق : 25
  • وبسایت :www.viceroybali.com

 

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×