تور بالی

پارک آبی واتربوم در بالی

یکی از جذاب ترین مکان های تفریحی بالی ، پارک آبی واتربوم در بالی است. این محل مکانی مناسب برای کسانی ست که می خواهند در کنار خانواده از بازی های آبی ، رودخانه ها ، استخرهای بزرگ ، جکوزی ، سیاه چاله ، قایق سواری و … لذت ببرند. برای کودکان خویش نگران نباشید  در تمامی قسمتها ، نجات غریق مراقب شماست و سرویس های ویژه ای نیز برای افرادی با شرایط خاص در نظر گرفته شده است.

پارک آبی واتربوم در بالی

پارک آبی واتربوم در بالی

پارک آبی واتربوم (Waterbom Bali) مجموعه ای از پارک های زنجیره ای و بین المللی برای مسافران تور بالی تابستان و نوروز است که شامل :استخرهای بزرگ و کوچک، چندین نوع سرسره آبی، استخر و بازی های مخصوص بچه ها، زمین بازی پینگ پونگ و فوتبال دستی و رستوران های مختلف می باشد و برای اقامت می توانید به هتل های لوکس اطراف این پارک آبی بروید.

پارک آبی واتربوم در بالی

پارک آبی واتربوم در بالی

پارک آبی واتربوم در بالی از ساعت 9 صبح تا 8 شب باز می باشد وهر نفر برای وارد شدن به این مجموعه باید هزینه ای را برای خرید بلیط پرداخت کند البته می توان بلیت دو یا سه روزه خرید که قیمت آن کمی ارزانتر خواهد بود.بعد از خرید بلیت یک اکانت برای شما باز خواهد شد و از آنجا که حمل پول به محوطه ممنوع می باشد، می توانید مبلغی را برای خرید خوراکی یا استفاده از برخی بازی های پولی به شکل سپرده در حساب خود قرار دهید.

پارک آبی واتربوم بالی Waterbom Bali

پارک آبی واتربوم بالی Waterbom Bali

با رفتن به پارک واتربوم جهت استفاده از سرسره های آبی، استخر هیچ مبلغی دریافت نمی شود و تیوپ برای استفاده در سرسره های آبی به وفور در محوطه موجود است. فقط باید دقت کرد که برای استفاده از سرسره، تیوپ همرنگ خودش را برداشت.تفریحات واتربوم آنقدر زیاد ، متنوع و هیجان انگیز ست که می تواند یک روز کامل از وقت شما را بگیرد.

  • آدرس پارک واتربوم بالی :l. Puspa Ayu، Kuta، Kabupaten Badung، Bali ۸۰۳۶۱، Indonesia
  • تلفن پارک واتربوم بالی :062361755676
  • وبسایت پارک واتربوم بالی :waterbom-bali.com
پارک آبی واتربوم

پارک آبی واتربوم

پارک آبی واتربوم

پارک آبی واتربوم

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×