تور بالی

آب و هوای بالی

یکی از مهم ترین کشورهای توریستی دنیا ،بالی است،از آنجا که این کشور سالانه میزبان شمار زیادی از گردشگران از سراسر دنیاست که تور بالی را انتخاب می کنند ، شرایط آب و هوایی بالی نقش زیادی در زمان ازدحام گردشگران خواهد داشت.اما از آنجا که هر ناحیه کشور دارای شرایط بخصوص و متفاوتی ست ،در تمام ایام سال از گردشگر خالی نخواهد بود.بالی در تمامی فصول پذیرای گردشگران است .آب و هوای بالی تقریبا بیشتر ایام سال آفتابی ست و گردشگران از این موضوع بسیار خوشحالند زیرا براحتی می توانند از تفریحات آبی بالی بهره مند شوند.

آب و هوای بالی اندونزی

آب و هوای بالی اندونزی

جزیره بالی به دلیل قرارگیری در منطقه تروپیکال ،دارای آب و هوایی گرمسیری و آفتاب درخشان در طول سال و باران های موسمی می باشد.درجه حرارت این جزیره بین 20-33 درجه سانتیگراد می باشد. فصل بارندگی از نامبر تا اول ماه مارس می باشد که باران های شدید می بارد و رطوبت هوا بالاست اگر در این ماهها رطوبت و بارندگی شما گردشگران تور بالی را اذیت می کند شما می توانید بین ماه های آپریل و اکتبر به این جزیره زیبا بروید.

آب و هوای بالی در نوروز

آب و هوای بالی در نوروز

آب و هوای بالی در زمستان متفاوت می باشد از ماه ژوئن تا سپتامبر بادهای سرد اقیانوس آرام جزیره بالی را تحت تاثیر قرار داده و زمستان نیم کره جنوبی را با خود به ارمغان می آورد در این فصول روزها دما معتدل و شب ها خنک می گردد پس اب و هوا بالی در تابستانها آفتابی و در زمستانها معتدل است.

آب و هوای بالی در تابستان

آب و هوای بالی در تابستان

آب و هوای بالی در شهریور

آب و هوای بالی در شهریور

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×