تور بالی

آب و هوای مالدیو

مالدیو کشوری با شهرهای توریستی زیباست،که مانند سایر تورهای گردشگری طرفداران بسیاری دارد .اما آنچه حائز اهمیت است این است که  اکثر توریستان مایلند بدانند که آب و هوای مالدیو در نوروز چگونه است.

 آب و هوا مالدیو

آب و هوا مالدیو

وضعیت آب و هوای مالدیو بعلت نزدیک بودن به اقیانوس هند در بیشترین ایام سال گرمسیری ست و در طول سال یا گرم و خشک است یا گرم و مرطوب. بهار و تابستان و حتی اوایل پاییز، گرم است و خشک؛ اما زمستان‌ها با وجود گرما، رطوبت هوا بالاست، باران‌های زیادی می‌بارد و باد و طوفان هم در جریان است.

 آب و هوای مالدیو در بهار

آب و هوای مالدیو در بهار

متوسط دمای هوای مالدیو در تمام مدت سال بین 24 تا 33 درجه سانتیگراد متغیر می باشد و بارش باران در مالدیو بیشتر به فصلهای پاییز و زمستان اختصاص دارد و در بیشتر ایام سال دارای آب و هوای شرجی می باشد و بهترین وقت برای رفتن به مالدیو از نیمه‌ی دوم فصل پاییز شروع می‌شود و تا تعطیلات کریسمس و ژانویه ادامه دارد که در این فصول گردشگران زیادی به این کشور رفته و از جاذبه های دیدنی مالدیو لذت می برند.

 آب و هوای مالدیو در فروردین

آب و هوای مالدیو در فروردین

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور بالی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور بالی و هتل بالی از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش توربالی

021 43 67 47 48

×